ÚVOD

Kamila Chýlková, tel.: 605 724 701, e-mail: kam.chyl@email.cz

Poradkyně pro hubnutí, správnou výživu a zdravý životní styl Pomáhám lidem zdravě zhubnout bez držení drastických diet, počítání kalorií a jo-jo efektu. Upravuji jídelníček tak, aby se nemuseli vzdávat svých oblíbených jídel.  

Mnoho lidí tráví hodiny, někdy i dny hledáním nejlepší diety, zaručených tipů nebo jednoduché rady, jak rychle zhubnout. Tyto zaručené rady nám slibují, že nemusíme téměř nic a že bez problému získáme lepší postavu za pár týdnů.

Jak je tedy možné, že pořád tloustneme? Že by snad tyto snadné metody nefungovaly?

Již několik let pracuji s osvědčeným konceptem stravování pro regulaci váhy, který má hlavní cíl nejen zhubnout, ale celkově dostat tělo do "pohody", hubnout zdravým způsobem a hlavně si tuto váhu dlouhodobě bez problému udržet.

Mým cílem je:

- zbavit vás přebytečných kil, vysvětlit, jak si štíhlou linii udržet napořád, naučit vás správným stravovacím návykům a pitnému režimu, ukázat vám cestu ke zdravému životnímu stylu.

Nadváha není jen estetický a psychický problém, ale je především zdravotně zatěžující. Obezita a špatný životní styl jsou přímou příčinou civilizačních onemocnění, které nás v budoucnu mohou ohrožovat. Lidé s nadváhou umírají o 5 - 10 let dříve.

VSTUPNÍ KONZULTACE

V rámci prevence zdraví vstupní konzultace ZDARMA

Vstupní konzultace zahrnuje:

- rekapitulaci stravovacích návyků a doporučení ke zlepšení současného stavu diagnostika tělesné skladby na speciálním japonském analyzéru Tanita BC 545N, který stanoví složení těla pomocí Bioelektrické impedanční analýzy - vysvětlení naměřených hodnot včetně doporučení, jak na tyto výsledky reagovat - navržení individuálního stravovacího plánu.

Analýzu stavby těla je možné získat i na dálku: přes speciální program bude zaslána na váš email, se vzorovým jídelníčkem, s konzultací po telefonu po celé ČR zdarma

Co můžete očekávat:

- zdravé a efektivní hubnutí bez hladu, počítání kalorií a jo-jo efektu - zvýšení vitality, výkonnosti a energie - udržení dosažených výsledků - sestavení stravovacího plánu - recepty na vyvážená hlavní jídla pro pevnou postavu - recepty na svačiny pro tvarování postavy - nákupní seznam - pohybový plán - nonstop motivační chat - individuální přístup

Objednejte se na konzultaci přes následující formulář a přesvědčte se sami, že kombinace individuálního přístupu a vědeckých poznatků a motivace od osobního poradce skutečně funguje.  

Chcete být zdravější, štíhlejší, mít více energie?

Mám pro vás řešení!!!

Objednejte si nezávaznou konzultaci s certifikovaným výživovým poradcem ZDARMA. Nemáte co ztratit, kromě nadbytečných kil.