O mě

Kamila Chýlková, tel.: 605 724 701, e-mail: kam.chyl@email.cz

Poradce pro hubnutí, správnou výživu a zdravý životní styl 
Pomáhám lidem zdravě zhubnout bez držení drastických diet, počítání kalorií a jo-jo efektu. Upravuji jídelníček tak, aby se nemuseli vzdávat svých oblíbených jídel.  

Již několik let se zabývám správnou výživou, stravovacími návyky a zdravým životním stylem. Účinky zdravé a vyvážené stravy jsem pocítila sama na sobě - zlepšením kondice, nárůstu energie, zmizely kožní problémy...

Pravidelně se zúčastňuji seminářů a školení jak v České republice tak i v zahraničí, tzn., že mé znalosti a doporučení se nezakládají na rádoby zaručených informací, které jsou běžně k nalezení na internetu nebo v neodborných časopisech, ale na relevantních informacích a zkušenostech z této oblasti. 

Z českých školitelů např:

Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D. - gastroenterolog a nutricionista, působí jako vedoucí metabolické JIP 2. interní kliniky a Centra výživy Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze 

Ze zahraničních školitelů např:

Julián Alvarez Garcia, M.D., PH.D - světový odborník, školitel a vydavatel v oblastech sportovní medicíny a tělesná výchovy - pořádá studijní programy v oblasti fyzioterapie a sportovní výživy. 

Dr. Luigi Gratton, M.D. - lékař specializující se na vzdělávání v oblasti cvičení a nutriční výživy. Svou praxi provozuje v makromolekulární laboratoři pro lidskou výživu na univerzitě UCLA v Los Angeles. 

Dr. Louis J. Ignarro - laureát Nobelovy ceny v oblasti prevence kardiovaskulárních chorob pomocí správné výživy, profesor farmakologie na UCLA Los Angeles. 

Paolo Giacomoni, Ph.D. - světově uznávaný odborník a školitel v oblasti vnější výživy, je autorem více než 100 publikací a patentů v biochemii, buněčné biologii, fotobiologii a stárnutí pleti